27. jūnijā plkst. 14.00 Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas pagalmā būs pārsteigums mūsu mazajiem apmeklētājiem.

Vasara sākusies! Vairs nav jādomā par skolu, mājasdarbiem, agro rīta mošanos un tagad paliek tik daudz brīva laika jautrībai un priekam, dažādām spēlēm, rotaļām, un citām aktivitātēm. Veidosim bruņurupučus, asināsim prātu ar mīklām, vērosim eksperimentus, spēlēsim dažādas spēles, darināsim vainagus, grāmatzīmes, papīra puķītes, zīmēsim grāmatu. Klausīsimies „Krāsainās pasakas”, lai smeltos idejas krāšņiem un interesantiem zīmējumiem. Pasākuma gaitā krāsim arī zīmodziņus, lai noslēgumā, apmēram 16.30, būtu iespējams piedalīties loterijā.

Nāc viens pats, ar draugiem vai vecākiem!

Visus materiālus nodrošinās bibliotēka, tev tikai jāpaņem līdzi labais noskaņojums!
Nepiemērotu laika apstākļu gadījumā pasākums notiks K. Barona zālē.

Informāciju sagatavoja:
Zane Osīte