2018. gada 28. februrārī no plkst. 10.00 līdz 15.00 Gētes institūta Rīgā bibliotēkā (Torņa iela 1 (ieeja no Klostera ielas), Rīgā) notiks radošā darbnīca “Kāds labums bibliotēkām no Vikipēdijas?”. Radošās darbnīcas galvenā mērķauditorija ir bibliotekāri, kuri ikdienā nodarbojas ar novadpētniecību. Darbnīcas pirmajā daļā dalībnieki apgūs Vikipēdijas rakstu veidošanas un rediģēšanas prasmes, savukārt otrajā daļā veidos paši savus ierakstus pieredzējušo Latvijas Vikipēdijas rakstu autoru – Edgara Leča un Mārtiņa Bruņenieka – vadībā.

Pieteikšanās, aizpildot reģistrācijas anketu, līdz 23.02.2018.

Vietu skaits ierobežots. Lai piedalītos darbnīcā, līdzi jāņem savs portatīvais dators, kā arī novadpētnieciskie materiāli, par kuriem vēlaties izveidot rakstu Vikipēdijā.

Papildinformācija