Daudzveidīgā stāstniecības prakse Latvijā līdz šim nav plaši pētīta, tāpēc gaidāmās konferences mērķis ir stāstīšanas tradīciju apzināšana dažādās nozarēs un stāstniecības lomas stiprināšana visa veida tradīciju un zināšanu pārnesē.

Uz konferenci aicināti dažādu nozaru pētnieki un eksperti, kas nodarbojas ar stāstījumu pētniecību, stāstnieki, jauno stāstnieku pedagogi un mentori, UNESCO LNK tīkla „Stāstu bibliotēkas” dalībnieki, Latvijas stāstnieku festivālu organizatori, stāstnieku festivālos iesaistītie partneri, stāstniecības interesenti, latviešu valodas un folkloras skolotāji, pirmsskolas izglītības iestāžu audzinātāji, bibliotekāri, bērnu un jauniešu, pieaugušo folkloras kopu vadītāji, kā arī stāstnieku aktivitātēs ieinteresētie dalībnieki.

Konferences programma

Aicinām pieteikties līdz šī gada 21. novembrim, rakstot uz e.malkevica@unesco.lv vai zvanot pa tālruni 67325109.