Vēloties paildzināt svētku noskaņojumu ne tikai sev, bet arī saviem klientiem un sadarbības partneriem, SIA “Komerccentrs DATI grupa” dāvina visām Latvijas publiskajām bibliotēkām pilnu piekļuvi NAIS datu bāzei viena mēneša garumā (01.11.2011 – 01.12.2011) bez maksas. Papildus tam, bibliotēkām piedāvājam slēgt sadarbības līgumu uz īpašiem nosacījumiem. Slēdzot līgumu uz gadu, piedāvājam īpašu abonēšanas maksu  – tikai 10% no standarta cenas, t.i.  3Ls/mēn. par pakalpojumu.

Lielākais jaunums ar ko papildināta normatīvo aktu sistēma, ir jauns pakalpojums “Mans NAIS”.

“Mans NAIS” piedāvā:
• veidot sev regulāri nepieciešamo dokumentu sarakstus;
• organizēt un kārtot tos sev ērtākajā veidā;
• pievienot dokumentiem savas piezīmes un komentārus;
• saņemt paziņojumus par izmaiņām tiesību aktos;
• pielāgot paziņojumu nosūtīšanas nosacījumus;
• pārlūkot nesen atvērtos dokumentus;
• pielāgot NAIS darbību Jūsu vajadzībām.

Jūsu ērtībai piedāvājam apskatīt “Mans NAIS” izmantošanas video:
pieteikt izmaiņu ziņojuma saņemšanu
pievienot piezīmes dokumentam
tiesību aktu komplekta veidošana ar mapju pārlūku
tiesību aktu komplekta izveide ar Mans NAIS

Šo 20 gadu laikā NAIS ir izveidojusies par modernu un funkcionālu datubāzi, kurā pieejami vairāk nekā 93 tūkstoši dokumentu. Šobrīd NAIS lieto LR Saeima, LR Ministru kabinets, LR ministrijas un to pakļautībā esošās iestādes, ārvalstu vēstniecības un konsulāti, pašvaldības un to uzņēmumi, bankas, juridiskie biroji, mācību iestādes, bibliotēkas, valsts un privātuzņēmumi, kā arī privātpersonas.

Ja esat ieinteresēti mūsu sadarbības piedāvājumā, lūdzu sazināties ar mums pa tālruni 67601762 vai rakstiet e-pastu pd@kc.lv