IZSTĀDES& mp; t; p>

Līdz 23.augustam novadpētniecības stendā izstāde “Dziesmu svētku gara gaita”: no Anitas Zvirgzdiņas u.c. svētku dalībnieku kolekcijām.

No 1. līdz 31.augustam izstāde “Spriedze”: trillera žanra literatūra.

No 3. līdz 31.augustam “Ģenerālis Pēteris Radziņš”: Pētera Radziņa biedrības veidotā izstāde.

No 24.augusta novadpētniecības stendā izstāde “Tikai ar pamatīgu izglītību mēs varam tikt pie godīgas turības”: Jēkabs Dravnieks.

PASĀKUMI

16.augustā plkst.16.00 “Vai var izstāstīt svētkus?”: tikšanās Dziesmu svētku dalībniekiem.

JAUNĀKĀS GRĀMATAS

No 27. līdz 30.augustam Jauno grāmatu dienas. (Grāmatu izsniegšana 31.augustā.)

Ar grāmatām varēs iepazīties uz vietas bibliotēkā vai mūsu mājas lapā

BĒRNU LITERATŪRAS NODAĻĀ

Iesaisties aizraujošā lasīšanas piedzīvojumā “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2018”: nāc uz Valkas bibliotēku, izlasi sešas grāmatas no plakātā “Lasi un vērtē” redzamajām, novērtējuma anketā atzīmē, kas tev patīk, un piedalies tikai žūrijas dalībniekiem paredzētās aktivitātēs.

Vairāk informācijas par “BJVŽ 2018” mūsu mājas lapā.

Tava Valkas novada centrālā bibliotēka

biblioteka.valka.lv/lv