Pasākumi

5. februārī plkst. 10.00

Jauno grāmatu diena. Lasītāju kluba biedru tikšanās Limbažu Galvenās bibliotēkas lasītavā (Limbažos, Rīgas ielā 9):

– jaunieguvumu (nozaru un daiļliteratūras) bibliogrāfiskais apskats;

– aktualitātes bibliotēkā.

25. februārī plkst. 17.00 LGB pasākumu ciklā “Mūsu viesis” tikšanās ar ilggadēju Tieslietu ministrijas Dzimtsarakstu departamenta direktori, grāmatas “Ir visādi gājis” autori Āriju Iklāvu. Pasākums notiks Teātra mājā (Limbažos, Parka ielā 7).

Izstādes

No 30. janvāra līdz 17. februārim

Fotoizstāde “Latvijas mazās gaismas pilis” Limbažu novada pašvaldības administratīvās ēkas 1. stāvā (Limbažos, Rīgas ielā 16)

No 2. līdz 28. februārim