Izvērtēšanai fotogrāfijas tika ievietotas Ventspils bibliotēkas Virtuālo izstāžu galerijā, kur vislielāko skatītāju atzinību izpelnījās fotogrāfija, kuras autore ir VeA Tulkošanas studiju fakultātes studente Diāna Šmite. Savukārt konkursa žūrijas simpātijas balvu ieguva VeA Informāciju tehnoloģiju fakultātes students Raimonds Subatovičs.

Ventspils Augstskolas bibliotēka pateicas visiem konkursa dalībniekiem: Aleksandrai Sokurei, Diānai Šmitei, Edijam Krivcovam, Elvitai Krupnovai, Kristai Papēdei, Līvai Pilātei, Raimondam Subatovičam, Terēzei Leperei un Rafaelam Martinam Kalvo, kā arī fotogrāfam un Ventspils Jaunrades nama Fotokluba vadītājam Andrim Rebhūnam par iniciatīvu un atbalstu konkursa rīkošanā un fotogrāfiju vērtēšanā.

Ventspils Augstskolas bibliotēkas pastāvīgā  ekspozīcijā bibliotēkā būs skatāma rudenī.

Informācijai:
Solvita Štekerhofa