Konkursam “Literārās pastaigas” tika iesniegti astoņi maršrutu apraksti:

– RCB Sarkandaugavas filiālbibliotēka: “Atklāj Sarkandaugavu”

– RCB Grīziņkalna filiālbibliotēka: “Pie Vārnu ielas republikāņiem. Pa rakstnieka Jāņa Grīziņa literāro varoņu pēdām”

– RCB Bērnu literatūras nodaļa: “Kur mīt Rīgas lauvas?”

– RCB filiālbibliotēka “Pārdaugava”: “Zigmunda Skujiņa Pārdaugava”

– RCB Šampētera filiālbibliotēka: “Šampēterī zīles krīt…”

– RCB filiālbibliotēka “Rēzna”: “Maskavas forštate caur gadsimtiem: Rīgas Centrāltirgus, Spīķeru kvartāls, Rīgas getto”

– RCB Bišumuižas filiālbibliotēka: “No Bišumuižas bibliotēkas līdz Bišumuižas pilij”

– Rīgas Centrālās bibliotēkas Pieaugušo literatūras nodaļa: “Šaurās Vecrīgas ielās…”

Pieci konkursa nolikumam atbilstošākie darbi izvirzīti prēmēšanai.

Ekskursijas būs interesantas ikvienam, kas padziļināti interesējas par literatūru, Rīgas vēsturi, arhitektūru un Rīgas apkaimēm un vēlas iepazīt pilsētu, atklājot sev bibliotēkas krājumā atrodamo faktu pasauli.

Projektu atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Kultūras pārvalde.