Godalgotās grāmatas:

Dzeja

• Valdis Grēviņš. Veca cilvēka dziesmas. Māksliniece – Daiga Brinkmane; tipogrāfija – Jelgavas tipogrāfija; izdevējs – „VESTA-LK”

II Proza

• Nikos Kazantzakis. Kristus pēdējais kārdinājums. Māksliniece – Daiga Brinkmane; tipogrāfija – Jelgavas tipogrāfija; izdevējs – „VESTA-LK”

III Dokumentālie izdevumi

• Džons Haidens. Pauls Šīmanis. Minoritāšu aizstāvis. Māksliniece – Daiga Brinkmane; tipogrāfija – Jelgavas tipogrāfija; izdevējs – „VESTA-LK”

IV Grāmatas bērniem

• Māris Rungulis. Pastaiga mirušo pilsētā. Dizains – Ūna Laukmane; ilustrācijas – Kristians Brekte; tipogrāfija – Jelgavas tipogrāfija; izdevējs – „Liels un mazs”

V Zinātniskā literatūra

• Dainis Bruģis. Cēsu Jaunā pils. Māksliniece – Inese Hofmane; tipogrāfija – Jelgavas tipogrāfija; izdevējs – Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

VI Mācību literatūra

• Silvija Grosa. Brīvmūrniecība. Zīmes un Rīgas arhitektūra. Māksliniece – Annija Grosa; tipogrāfija – Jelgavas tipogrāfija; izdevējs – „Sana Solaris”

VII Uzziņu literatūra

• Vilis Inde. The Glass Mountain. Dizains – Anna Aizsilniece; ilustrācijas – Miķelis Fišers; tipogrāfija – Jelgavas tipogrāfija; izdevējs – Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība

VIII Mākslas izdevumi

• Kaspars Eihmanis. FORMOSA. Skaistā sala. Māksliniece – Ineta Berkmane; tipogrāfija – „Dardedze Hologrāfija”; izdevējs – „Muretart”

IX Foto albumi

• Aleksandrs Gronskis, Ksenija Babuškina. Schema. Mākslinieks – Vladimirs Leibgams; tipogrāfija – Jelgavas tipogrāfija; izdevējs – „Orbīta”

Balva par mūža ieguldījumu grāmatniecībā piešķirta LNB direktoram Andrim Vilkam

Gada māksliniece – Ineta Berkmane

Lasītāju balsojumā portālā „Delfi” lasītāju simpātijas ieguva Daiņa Bruģa grāmata „Cēsu Jaunā pils”. Izdevējs – Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs.

Liels paldies grāmatu draugiem, kuri atbalstīja un palīdzēja: Latvijas Kultūras ministrijai, Jelgavas tipogrāfijai, „Arctic Paper Baltic States”, Latvijas Nacionālajai bibliotēkai, portālam „Delfi”.

Protams, paldies visiem izdevējiem, kuri iesniedza savas grāmatas konkursam!