2014. gada 29. novembrī no plkst. 12.00 līdz plkst. 17.00 Rīgas Centrālajā bibliotēkā (RCB) (Rīgā, Brīvības ielā 49/53, 7. stāvā) notiks kārtējais un šīgada novembrī pēdējais Nacionālā Romānu Rakstīšanas Mēneša koprakstīšanas pasākums.

Nacionālais Romānu Rakstīšanas Mēnesis jeb NaNoWriMo (National Novel Writing Month, NaNoWriMo vai vienkārši NaNo) ir rakstīšanas pasākums, kura dalībniekiem novembra laikā jāuzraksta 50 000 vārdu garš romāns jebkurā žanrā un jebkādā valodā. Tradicionāli NaNo koprakstīšanas pasākumi jau vairākus gadus notiek RCB Bērnu literatūras nodaļā, bet šogad romāni pirmo gadu tika rakstīti arī RCB filiālbibliotēkā “Vidzeme”.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par Nacionālo Romānu Rakstīšanas Mēnesi, apmeklējiet NaNoWriMo mājaslapu vai rakstiet e-pastu Latvijas reģionālajai pārstāvei Laurai Dreižei (laura.dreize@gmail.com)