Durvis vērusi Ventspils Mūzikas bibliotēka, pirmā šāda veida publiskā bibliotēka Latvijā, kas līdzās tradicionālajiem pakalpojumiem vēlas piedāvāt jaunu – spēlēt kādu mūzikas instrumentu, apgūt pirmās spēles iemaņas un aizņemties to spēlēšanai mājās. Lai šādu ieceri realizētu izsludinām instrumentu dāvināšanas akciju “Iedod uzspēlēt!”

Iespējams, ka esat apsvēris domu iemācīties spēlēt kādu mūzikas instrumentu. Tomēr no aktīvas rīcības atturējis tas, ka vispirms jāiegulda diezgan prāvi līdzekļi – instruments jāiegādājas. Ja nu izrādīsies, ka pietrūkst laika un pacietības, zūd interese? Mūzikas bibliotēka piedāvās atrast ikvienam piemērotu instrumentu, izmēģinot pat vairākus. Tos varēs spēlēt ne tikai bibliotēkā, bet arī paņemt uz mājām un, ja būs nepieciešamas, sarunāsim arī skolotāju.

Aicinām ventspilniekus, kam mājās ir neizmantoti mūzikas instrumenti lietošanas kārtībā, dāvināt tos Mūzikas bibliotēkai. Dosim jaunu iespēju mūzikas instrumentam un kādam mūzikas mīļotājam! Dalīsimies un iedosim uzspēlēt tiem, kas to nekad nav mēģinājuši.

Mūzikas bibliotēka priecāsies par jebkuru instrumentu, vienīgi klavieres gan šoreiz – nē. Iegādātās digitālās klavieres var spēlēt tepat bibliotēkā, bet klavieres, ko gada sākumā saņēmām dāvinājumā no Maijas Aniķes un apgleznojām, priecē spēlēt gribētājus autoostā.

Mēs ticam, ka jūsu dāvātie instrumenti sagādās lielu prieku daudziem ventspilniekiem – mūzikas mīļotājiem.

Informāciju sagatavoja:
Inga Aulmane