6.aprīlī plkst. 13:00 Ogres Centrālās bibliotēkas Pasākumu zālē notiks muzikāla dzejas pēcpusdiena “Ticot mīlestībai”.

Pasākumā notiks divu grāmatu prezentācijas. Zina Budaha prezentēs savu grāmatu “Ticot un Mīlot”, Egils Dambis – grāmatu “Domu karuselis”.

Zinas Budahas un Egila Dambja sarunu dzejā mīlestības vārdiem papildinās Kaspara Krastiņa un Daces Priedoliņas mūzika un dziesmas.

Dzejas pēcpusdiena tiek rīkots Ogres Centrālās bibliotēkas pasākumu cikla “Ogrēnieši rada un rāda” ietvaros, kas ir veltījums Ogres pilsētas un Ogres Centrālās bibliotēkas 90 gadu jubilejai, kas tika atzīmētas aizvadītajā gadā.

Laipni aicināti! Dalība bez maksas.

***

Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana publicēšanai.
Ikviena pasākuma dalībnieka personas datus saturošas informācijas apstrāde tiks veikta tikai likumīgos nolūkos saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu.