2018. gada 7. martā plkst. 18.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Klusuma un meditācijas istabā (Mūkusalas ielā 3, 4. stāvā) notiks saruna par Skota Peka grāmatu “Ceļš, kuru izvēlēties”. Turpinājumā – kopīga meditācija “Via Integralis” kontemplācijas skolotāja Ivo Strantes vadībā.

Dalība bez maksas, bet vietu skaits ir ierobežots. Lūdzam reģistrēt savu dalību ŠEIT. Gadījumā, ja nevarat ierasties, lūdzu, paziņojiet par to, rakstot uz tereze.veinberga@lnb.lv.

Skots Peks ir ārsts psihiatrs. Grāmatā viņš izklāsta savā terapeita praksē gūto pieredzi par to, kas ir garīgā izaugsme.

Pasākuma otrajā daļā – kopīga meditācija. Īss atgādinājums par meditācijas pamatiem.

Klusuma un meditācijas istaba LNB darba laikā ir pieejama ikvienam bibliotēkas apmeklētajam, un tajā regulāri tiek rīkoti izglītojoši sarunu cikli, ko papildina ar meditāciju saistīti tematiskie pasākumi. Vienlaikus šeit pieejama literatūra par meditāciju.

Informāciju sagatavoja:

Augusts Zilberts