Kad zemi pārklāj maiga sniega kārta, kad sarma, rītos smaidīdama, rotājas koku zaros un lāstekas savus degunus pieglauž logu rūtīm, mēs zinām – tuvojās gada brīnumainais laiks, kad vissvarīgāk ir būt kopā ar saviem tuvākajiem, būt vienotiem, labsirdīgiem un atvērt sirdi smaidam! “Ja nosauksi skaistāko lietu, tad eglīte iemirdzēsies!”

Zīmējumu teātra “Skaistākā lieta pasaulē” ir izrāde visa ģimenei Ziemassvētku laikā, miera, pārdomu un cerību laikā, kad viss top gaišs un līksms. Izrāde, kurā gaismā tiks celts noslēpums, kāpēc iedegas svētku egle. Ja nosauksi skaistāko lietu, tad eglīte iemirdzēsies! Aizraujoša izrāde ar lielo un mazo skatītāju iesaistīšanu dzejolī, dziesmā un kustībā! Izrāde ir veidota Zīmējumu teātrim raksturīgajā formā – ar zīmēšanu izrādes laikā.

Izrādē piedalīsies trīs personāži – mūziķis Aleksejs Bahirs, gleznotāja Ingrīda Ivane, stāstnieks būs Zīmējumu teātra lolotājs un režisors Varis Klausītājs.

Zīmējumu izrāde “Skaistākā lieta pasaulē” norisināsies visu adventes laiku līdz pat Ziemassvētkiem: 11.decembrī, Kalnciema kvartālā, plkst. 11:00 un 14:00, 18.decembrī, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, plkst. 11:00 un 14:00.

Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā Biļešu paradīzes kasēs (http://www.bilesuparadize.lv/events/perf/12611) kā arī izrādes dienā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Biļetes cena iepriekšpārdošanā gan bērniem, gan pieaugušajiem – 7,00 EUR. Pieejamas ģimenes biļetes (4 biļešu komplekts par trīs biļešu cenu) – 21,00 EUR.