Diskusijās būs iespēja uzklausīt kolēģus, dalīties pārdomās, diskutēt par aktuāliem darba jautājumiem, nākotnes prognozēm.

Diskusijā aicināti piedalīties reģionu galveno bibliotēku direktori, Latvijas Nacionālās bibliotēkas speciālisti un LR Kultūras ministrijas Bibliotēku nodaļas pārstāvji.

Diskusiju grafiks
  • 17. februārī  – Alūksnes, Cēsu, Gulbenes, Salaspils (Rīgas rajons) un Limbažu reģioni,

• 18. februārī  – Madonas, Ogres, Valkas, Valmieras reģioni un Jūrmalas un Rīgas pilsētas,

• 24. februārī  – Kuldīgas, Liepājas, Saldus, Talsu un Ventspils reģioni,

• 25. februārī  –  Aizkraukles, Bauskas, Dobeles, Jēkabpils, Jelgavas un Tukuma reģioni,

• 26. februārī  – Balvu, Krāslavas, Ludzas, Preiļu reģioni un Daugavpils un Rēzeknes pilsētas, Rēzeknes un Daugavpils rajoni.
Diskusiju norises laiks no plkst. 10.30 līdz 14.00.

Informāciju sagatavoja:
Evija Ragozina
Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bibliotēku attīstības institūta Bibliotēku konsultatīvā centra vadītāja