Izstādes

• No 1. jūlija – 31. augustam ungurpilietes Ievas Prauliņas darināto rotu izstāde.
Izstādes atklāšana un tikšanās ar Alojas novada Ungurpils bibliotēkas vadītāju Ievu Prauliņu 1. jūlijā plkst. 10.00 Limbažu Galvenajā bibliotēkā (Rīgas ielā – 9)

• 4. jūlijā un 1. augustā (ceturtdienās) Jauno grāmatu dienas (JGD) jaunieguvumu (daiļliteratūras un nozaru literatūras) izstādes

• No  15. jūlija – 15. augustam tematiska literatūras izstāde “Limbažiem -790”.

Vēsturisku bibliotēkas krājuma materiālu ekspozīcija

• Jūlijā/augustā izstāžu ciklā “Literātu dzīves pieturzīmes” – latviešu dzejnieku, rakstnieku, publicistu, dramaturgu, tulkotāju, literatūrzinātnieku, grāmatnieku dzīves un radošā darba nozīmīgākie svētki, atceres dienas un jubilejas:
    • 17.VII rakstniekam, publicistam, novadniekam Aivaram KĻAVIM – 60 (1953)

• 22.VII  rakstniekam, publicistam Visvaldim LĀMAM – 90 (1923-1992)

• 26.VII dramaturgam, režisoram Hermanim Paukšam — 60 (1953)

• 4.VIII dzejniecei Olgai Lisovskai – 85 (1928)

• 10.VIII rakstniekam Matīsam Kaudzītem — 165 (1848-1926)

• 18.VIII rakstniecei Liānai Miķelsonei — 60 (1953)

• 19.VIII rakstniecei, literatūrzinātniecei Ingrīdai Sokolovai — 90 (1923-2012)

• 25.VIII rakstniecei, tulkotājai, diplomātei Annai Žīgurei — 65 (1948)

• 29.VIII dzejniekam, satīriķim Valdim Artavam — 85 (1928)

(Eksponēšanas veids:  LGB krājuma plauktu izstādes)

• Jūlijā, augustā informatīva materiālu izstāde “Jaunākais par Eiropas Savienību”

Pasākumi

• 4. jūlijā un 1. augustā (ceturtdienās):
    • Jauno grāmatu dienas Lasītāju kluba (LK) kārtējā tikšanās no plkst.10.00 (Limbažu Galvenajā bibliotēkā, Rīgas ielā – 9)
    • Jaunieguvumu bibliogrāfiskie apskati
    • Lasītāju sarunas un domu apmaiņa par izlasīto

Apmācības

Limbažu Galvenās bibliotēkas Apmācību un profesionālās sadarbības centrā (Limbažos, Zāles ielā 8) LGB piedāvātās apmācības iedzīvotājiem jūlijā, augustā:
  • Pamatprasmes  darbam ar datoru un internetu
  • Praktiskas, vienkāršas un noderīgas lietas darbā ar datoru (bilžu ievietošana no fotoaparāta datorā; Skype lietošana u.c.)
  • Limbažu un Alojas novadu katalogu izmantošana
  • Interneta resursi par Eiropas Savienību
  • E-komercijas pakalpojumu izmantošana internetā (rēķinu apmaksa internetā, www.latvija.lv u.c.).
Pieteikties apmācībām var zvanot pa tālruni 64070715 vai rakstot e-pastu uz kristine.kine@limbazi.lv