• 5. jūlijā un 2. augustā (ceturtdienās):
    Jauno grāmatu dienas (JGD) jaunieguvumu (daiļliteratūras un nozaru literatūras) izstādes

• No 5.jūlija – 31. augustam novadnieka Guntara VĪTOLA fotoizstāde “Stāsti par jūru…”
    Izstādes atklāšana un saruna ar autoru 5. jūlijā plkst. 16.00 Limbažu Galvenajā bibliotēkā (Rīgas ielā – 9)

• 5. jūlijā un 2. augustā (ceturtdienās):
    – Jauno grāmatu dienas “Lasītāju kluba” (LK) kārtējā tikšanās no plkst.10.00 (Limbažu Galvenajā bibliotēkā, Rīgas ielā – 9)
    – Jaunieguvumu bibliogrāfiskie apskati
    – Lasītāju sarunas un domu apmaiņa par izlasīto

• 13. jūlijā (piektdienā) plkst.16.00 Limbažu Galvenajā bibliotēkā (Limbažos, Rīgas ielā – 9)
    LGB pasākumu ciklā “Mūsu viesis” ventspilnieka, jaunā dzejnieka Jana Ikesa grāmatas “Kā smaržo tuvība” atvēršana.

Konkurss

01.07. – 19.08.2012. darbu iesniegšana dzejas konkursā “Mana dzeja”. Dzejoļus jāiesūta uz e-pasta adresi balode@limbazubiblioteka.lv.
Noslēguma pasākums un labāko autoru un dzejoļu apbalvošana Dzejas dienu ietvaros septembrī.

Apmācības

Limbažu Galvenās bibliotēkas Apmācību un profesionālās sadarbības centrā (Limbažos, Zāles ielā 8) LGB piedāvātās apmācības iedzīvotājiem:
– datorapmācības (ar priekšzināšanām, bez priekšzināšanām)
– praktiskas, vienkāršas un noderīgas lietas darbā ar datoru
– ceļojumu plānošana internetā
– nepieciešamās informācijas iegūšana datu bāzēs
– datu bāzes – palīgs mācībās skolēniem un studentiem.

Metodiskā darba aktivitātes

• No 31. jūlija – 4. augustam Limbažu novada pašvaldībā, Limbažu Galvenajā un novadu bibliotēkās pieredzes apmaiņas vizītē viesosies kolēģi no Sanktpēterburgas: Ļeņingradas apgabala universālās zinātniskās bibliotēkas

• 30. augustā Limbažu, Alojas un Salacgrīvas novadu publisko bibliotēku profesionālās pieredzes apmaiņas brauciens uz Līvānu novada centrālo bibliotēku.