Latvijas pārstāves apmeklēja Aleksandrijas bibliotēku un iepazinās ar tās darbību, kā arī tikās ar Mubaraka publiskās bibliotēkas Kairā vadību un bibliotēkas fonda priekšsēdētāju Abdelu Raufu El Rīdi (Abdel Raouf El Reedy). Tikšanās laikā Ēģiptes puse tika iepazīstināta ar Latvijas pieredzi elektronisko resursu izmantošanā bibliotēkās.

Attēlā: Latvijas Kultūras ministrijas valsts aģentūras "Kultūras informācijas sistēmas" sabiedrisko attiecību speciāliste Ilma Birzniece (no kreisās), Limbažu Bērnu bibliotēkas bibliotekāre Inese Ezeriņa, bibliotēkas fonda priekšsēdētājs Abdels Raufs El Rīds, Latvijas vēstniecības Ēģiptē vēstnieks Māris Selga, Limbažu Bērnu bibliotēkas bibliotekāre Ilze Putniņa, žurnāliste Laima Slava un Mubaraka publiskās bibliotēkas direktore Halle Šerifa (Ms. Hala K. Sherif).

Informāciju sagatavoja:
Ilze Putniņa