2016. gada 24. novembrī Kurzemes publisko bibliotēku bibliotekāri pulcēsies Liepājas Latviešu biedrības nama galerijā uz Liepājas Centrālās zinātniskās bibliotēkas 239. gadskārtas konferenci “Moderna un mūsdienīga bibliotēka – priekšnoteikums attīstībai un konkurētspējai”.

Konferenci atklās Liepājas Centrālās zinātniskās bibliotēkas direktore Ilga Erba un Liepājas pilsētas Kultūras pārvaldes vadītājs Juris Jirgens, konferencē ar lasījumiem piedalīsies Latvijas Nacionālās bibliotēkas attīstības centra vadītāja Māra Jēkabsone, Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centra vadītāja Silvija Tretjakova un arhitekts Jānis Dripe.

Konferences otrajā daļā tiks pasniegta Voldemāra Caunes balva “Gada bibliotekārs darbā ar bērniem un jauniešiem”.  Konkursa komisija ir izvērtējusi pretendentu pieteikumus un piešķīrusi Voldemāra Caunes balvu –  Balvu Centrālās bibliotēkas bērnu literatūras nodaļas vadītājai Ligitai Pušpurei un Cēsu Centrālās bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļas vadītājai Inese Majorei.

Konferences programma

Papildinformācija