Starptautiskā folkloras festivāla “Baltica 2015” ietvaros 17. jūlijā plkst. 18.00 Turaidas muzejrezervātā (Siguldā, Turaidas ielā 10) notiks lielkoncerts “Mantojums. Dainu kalnam – 30”, kurā tiks daudzinātas vispārcilvēciskās vērtības, kuru iedzīvināšanu un godāšanu gadu desmitiem ir akcentējusi Turaidas muzejrezervāta direktore Anna Jurkāne un tēlnieks Indulis Ranka iemūžinājis tās akmens skulptūrās. Koncertā piedalīsies 43 Latvijas folkloras kopas no Latgales, Sēlijas, Vidzemes, Kurzemes, Zemgales un Rīgas, ārzemju latviešu grupas: Tallinas “Rēvele” un “Dūdalnieki” no Ziemeļanglijas, kā arī viesi no Igaunijas, Lietuvas, Gruzijas un Portugāles.

Lielkoncertā “Mantojums. Dainu kalnam – 30”. Koncerta laikā būs iespēja daudzkrāsainā foto slaidrādē skatīt 30 dziesmotos gadus un plkst. 20.30 piedalīties režisora Zigurda Vidiņa dokumentālās filmas “Uz kalnukalnu stāvo” brīvdabas pirmizrādē. Filma veltīta Dainu kalnam un tēlniekam Indulim Rankam.

Papildinformācija