2015. gada 11. martā plkst. 12:00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) 11. stāvā (Rīgā, Mūkusalas ielā 3) notiks lekcija par Rīgas Geto muzeja virtuālās vietnes izveidošanu. Pasākumu vadīs vietnes sagatavotājs, grafiskā dizaina speciālists Korijs Meklauds (Cory McLeod). Dalība lekcijā bez maksas.

K. Meklauds ir Amerikas Savienoto Valstu reklāmas industrijā inovatīvi un radoši strādājošs latvietis, kuru ar Latvija jau daudzus gadus saista dažādi vietējās kultūras un video mākslas projekti. Stāsts par Rīgas Geto muzeja virtuālo vietni būs mūsdienīgs piemērs, kā padarīt vēsturi saistošu plašākai auditorijai.

Pasākuma apmeklētājus lūdzam ņemt līdzi LNB lasītāja karti vai personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti).

K. Meklauda lekciju atbalsta Amerikas Latviešu apvienība.