Latvijas Zinātņu akadēmijas locekļi, valsts un valdības, zinātnisko institūciju un organizāciju pārstāvji, studējošā jaunatne, skolēni un pasniedzēji, kā arī visu ar zinātni saistīto iestāžu un biedrību – muzeju, bibliotēku – darbinieki un mediju pārstāvji š.g. 16.februārī plkst. 14 tiek lūgti piedalīties LZA 70. gadadienai veltītajā svinīgajā sēdē!

Šogad februārī Latvijas Zinātņu akadēmija (LZA) atzīmē 70 nepārtrauktas darbības gadus, kam tiek veltīta šī īpašā sēde. Sēdes darba kārtībā – akadēmiķa Jāņa Stradiņa referāts par akadēmijas izveidošanu, kā arī ievērojamu Latvijas zinātnieku apbalvošana. Sēdes otrā daļā – Eiropas un globālo aktualitāšu, kas par tādām kļuvušas dažādu ģeopolitisku pārmaiņu rezultātā, apskats, par ko referēs Dr.habil.theol. Leons Taivans un Dr.sc.pol. Ivars Ijabs, paredzētas arī diskusijas par pieteikto problemātiku.

Papildinformācija