Uz konferenci tiek aicināti pilnīgi visi skolu bibliotekāri.
Tai pieteikties varat pa e-pastu: inita.luka@sveiks.lv vai pa tālruni 29182395 līdz 27. novembrim.

LSBB biedriem konferences dalības maksa – 1Ls, gada biedru nauda 5 Ls. Ja kāds LSBB biedrs vairs nevēlas darboties biedrībā, lūdzam informēt konferences organizatorus, lai varam atskaitīt no biedrības biedru skaita.

Pārējiem bibliotekāriem konferences dalības maksa – 5 Ls. Interesenti konferences gaitā varēs arī aizpildīt iesniegumu par iestāšanos LSBB.

Naudu lūdzam pārskaitīt LSBB kontā SEB bankā līdz 1. decembrim (uz vietas nebūs iespēja samaksāt):
Reģ. Nr. 40008017683
Konts: LV92UNLA 0002000469143 LVL

Transports:
Elektrovilciens līdz  pieturai Zolitūde
53.autobuss: Esplanāde – Nacionālais teātris– Zolitūde, gala pietura Zolitūdes D/P
8.autobuss:  Stacijas laukums – Zolitūde, gala pietura Zolitūdes D/P (kursē samērā reti)
236 maršruta taksometrs: Katedrāle – Zolitūde, jākāpj ārā pretī Zolitūdes dzelzceļa pieturai

Informāciju sagatavoja:
Baiba Eversa
Latvijas Skolu bibliotekāru biedrības valdes pārstāve