Konkursa mērķis

Veicināt skolēnu interesi par Latvijas vēsturi caur savas dzimtas, ģimenes vēstures izzināšanu.

Uzdevums

Atrast, saklausīt, izzināt un izveidot stāstu par kādu dzimtas likteņa pavērsienu, interesanta cilvēka mūžu, kādu īpašu ģimenes tradīciju, relikviju, atgadījumu, dzimtas mājām u.tml.

Norise

No 2018.g. janvāra līdz 20.martam darbs neierobežotā formātā jāiesniedz Valmieras integrētās bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā. Apjoms nav būtisks, galvenokārt tiks vērtēta stāsta unikalitāte, izpēte un iedziļināšanās aprakstāmajā tēmā, interesants izteiksmes veids.

Darbus vērtēs žūrija 3 cilvēku sastāvā.

Konkursa noslēguma pasākums 2018.g. 10.04.

Darbu iesniedzēju zināšanai

• Konkursam iesniegtie darbi tiks saglabāti Valmieras integrētās bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā brīvpieejas plauktos.
  • Iespējama darbu publicēšana medijos.

Vairāk par konkursu iespējams uzzināt bibliotēkā vai pa telefonu 29651880, G.Saukāne.