Pasākumā piedalās:
•    Gatis Mūrnieks, Latvijas Nacionālās bibliotēkas atklāšanas svētku radošais direktors;
•    Juris Vaivods, Latvijas Nacionālās bibliotēkas publiskā atklāšanas pasākuma SALASĪŠANĀS mākslinieciskais vadītājs;
•    Toms Ābele, Latvijas Dzelzceļa Komunikācijas direktores vietnieks;
•    Ieva Akuratere, mūziķe;
•    Kārlis Būmeisters, mūziķis;

Līdz ar “Salasīšanās” pasākuma izziņošanu, pirmdien Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā tiks atklāta īpaša Gaismas pils “Vēstījumu siena”, uz kuras ikviens  rīdzinieks un galvaspilsētas viesis no pirmdienas līdz piektdienai varēs atstāt savu vēstījumu, par to, ko viņam nozīmē bibliotēka. Kādam tas asociējas ar zināšanām un gara spēku, bet kādam,  iespējams, arī ar cerību vai mūsu nākotni.

Gaidīsim Jūs Rīgas centrālajā dzelzceļa stacijā šī gada 25. augustā plkst. 12.00. Adrese: Rīga, Stacijas laukums 1, Centrālā zāle.

Anda Podziņa
Projektu direktores asistente, Baltijas Komunikācijas Centrs