Pasākuma gaitā Daugavpils pilsētas attīstības departamenta vadītāja Inga Goldberga sniegs ieskatu Daugavpils pilsētas attīstībā un lielākajos projektos.
Pasaulslavenā Marka Rotko mākslas centra projekta vadītāja Daugavpilī Sarmīte Teivāne iepazīstinās ar projekta attīstības gaitu un nākotnes iecerēm.
Naturalizācijas pārvaldes pārstāvji, projekta "Pilsonība – mana atbildība, tiesības un pienākumi" ietvaros, dāvinās grāmatas Daugavpils pilsētas bibliotēkām.
Pasākuma skaistākais akcents būs LCB veikums: Daugavpilī pirmskara izdotā laikraksta "Daugavas Vēstnesis" diska prezentācija. Ar šī diska izdošanu LCB noslēdz ilgtermiņa projektu "Daugavpils novada avīžu (1922-1944) digitalizācija, saglabāšana un pieejamības nodrošināšana", kurš tika uzsākts 2003. gadā, pateicoties Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstam mērķprogrammas "Bibliotēku, arhīvu, muzeju sadarbības projektu digitālā vidē atbalsts ietvaros". Tas ir LCB dāvinājums mūsu Latvijai un tās cilvēkiem, kam laikraksta elektroniskā versija turpmāk būs brīvi pieejama lielākajās Latvijas bibliotēkās.
Visiem pasākuma dalībniekiem būs iespēja Latvijas dzimšanas dienas priekšvakarā ierakstīt savus vēlējumus Vienotības jostā.

Informāciju sagatavoja:
Dzidra Stupāne