2016.gada 15.novembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā viesosies zviedru rakstnieks Henriks Tamms, bērnu grāmatu “Nindzja Timijs un nozagtie smiekli” un “Nindzja Timijs un ceļojums uz Sansoriju” autors, kurš ir arī koncepta dizainers Holivudā un atveidojis lielisko Šreka un Nārnijas pasauli.

Rekomendējamais dalībnieku vecums: 8 – 14 gadi.

1.līmenī notiek konkursi vietējās bibliotēkās un skolās, kuras piedalās programmā “Bērnu un jauniešu žūrija”, tie jāsarīko līdz 2016.gada 5.novembrim, tos vērtē bibliotekāri un skolotāji, nosakot, kuri no filmu vai zīmējumu autoriem piedalīsies finālā un Henrika Tamma pasākumā.

2.līmenis paredzēts 2016.gada 15.novembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā un no katras skolas vai bibliotēkas pasākumā varēs piedalīties viena konkursa darba autors vai autori (uzdevumu var veikt individuāli vai pārī).

Reģistrēt vietējos laureātus pasākumam varēs no oktobra vidus līdz 9.novembrim  http://ej.uz/NindzjaTamms

Visi jautājumi saistībā ar konkursu sūtāmi uz e-pasta adresi: bernuzurija@gmail.com

Lai veiksmīga un radoša lasīšanas sacensība!