Atgādinām, ka konkursa “Esi PROFS – atklāj Bibliotēku portālu” trešā kārta ir rakstu konkurss. Jūsu uzdevums ir sagatavot rakstu par bibliotēku darbu – tēma paliek jūsu ziņā. Tas var būt:

• jūsu redzējums uz bibliotēku nozari kopumā un šī brīža vai nākotnes izaicinājumiem;
  • jūsu bibliotēkas pieredzes stāsts par kādu konkrētu darba aspektu un tā attīstību;
  • kāda bibliotēkai nozīmīga projekta / aktivitātes rezultātu apraksts;

Rakstus aicinām iesūtīt līdz 2021. gada 29. februārim e-pastā portals@lnb.lv. Konkursa trešā posma balvu nodrošina Latvijas Nacionālās bibliotēkas Kompetenču attīstības centrs, piedāvājot bez maksas apgūt vienu no 2021. gada neformālās izglītības programmām (kursiem). Konkrētu mācību kursu (līdz 8h) no aktuālā kursu grafika balvas ieguvējs varēs izvēlēties pats, atbilstoši savām interesēm.

Iesūtītie raksti var tikt publicēti Latvijas Bibliotēku portālā.