Trio Voice of Instruments Starptautiskajā Mūzikas dienā aicina klausītājus uz Ventspils Pārventas bibliotēku. Skanēs programma Steps bibliotēkā, ko ansambļa mūziķi Ilmārs Šterns, Daiga Solovjova un Maija Solovjova izpildīs kopā ar talantīgo un atraktīvo stepa dejotāju Anniju Keseli.

Annija Kesele ir dueta Soul Tap dalībniece un savus priekšnesumus veido sadarbībā ar dažādiem alternatīvās, džeza un citu mūzikas virzienu izpildītājmāksliniekiem. Dejotāja mācījusies pie tādām stepa autoritātēm kā Michelle Dorrance, Janson Samuel Smith, Chloe Arnold, Sarah Reich, Joseph Wiggan, Nicholas Young, Roxanne Butterfly, Dormeshia Sumbry Edwards, Brenda Bufalino un daudziem citiem. 2016. gada februārī Annija Kesele kopā ar deju partneri Gunu Kaši atvēra stepa dejas studiju Soul Tap, kuras mērķis ir popularizēt šo izpildītājmākslas virzienu Latvijā, izglītojot dažāda vecuma interesentus.

Koncerts notiks sestdien, 1. oktobrī 16:00. Ieeja brīva, atbalsta Ventspils pilsētas dome.