2018. gada 14. jūlijā no plkst. 12.00  līdz  plkst. 14.00  laukumā pie Galvenās bibliotēkas ieejas norisināsies Jūras svētkiem veltītas aktivitātes.

No plkst.12:00 līdz plkst.14:00  šeit darbosies bezmaksas radošās darbnīcas bērniem „Jūras mātes dārgumu lāde”. Darbnīcā „Jautrie burinieki” mazie svētku dalībnieki varēs veidot papīra kuģīšus un pārbaudīt, kā tie peld.  Būs arī darbnīca „Zelta zivtiņas” un darbnīca „Pirātu maskas”, kurās mazie Jūras svētku dalībnieki varēs veidot  dažādas interesantas, ar jūras tēmu saistītas  lietiņas.

Plkst. 13.00 skanēs mūzikālā programma „Jūras vējos” , kurā uzstāsies Ilona Balode- Ūdre un draugi.

Galvenajā bibliotēkā no plkst. 10.00  līdz plkst. 16.00  būs apskatāma mākslinieka Jāņa Jēkabsona gleznu izstāde „Dzintara krasts”, bet Pārventas bibliotēkā no plkst. 10.00  līdz plkst. 16.00 – mākslinieka Roberta Muža gleznu izstāde „Jūra”.