Nereti grāmatas lasīšanas termiņš ir pagājis, bet cilvēkam nav laika vai iespējas to nogādāt līdz noteiktai bibliotēkai. Tas tāpēc, ka pēc kārotā izdevuma lasītājs ir motivēts doties pat uz attālāku bibliotēku, bet grāmatas nogādāšanu parasti atliek uz nenoteiktu laiku, līdz par to vispār aizmirst.

Lai atvieglotu lasītājiem bibliotēku grāmatu nodošanas ceļu un mazinātu kavētāju skaitu, turpmāk būs iespējams paņemto iespieddarbu ne vien nodot citā Jelgavas pilsētas bibliotēkā, bet arī pagarināt lasīšanas termiņu jebkurā sev izdevīgākajā vietā un veidā – klātienē vienā no bibliotēkām vai sazinoties pa tālruni un e-pastu.

Piebilstams, ka iepriekšminētais pakalpojums neattiecas uz Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas maksas abonementu.

Jelgavas bibliotēku kontaktinformācija:

Jelgavas Zinātniskā bibliotēka (Akadēmijas iela 26) – tālrunis 63046587, e-pasts: abo@jzb.jelgava.lv, skype: abo.jzb;

Pārlielupes bibliotēka (Loka maģistrāle 17) – tālrunis 63011829, e-pasts: parlielupe@jzb.jelgava.lv;

Miezītes bibliotēka (Dobeles šoseja 100) – tālrunis 63083151, e-pasts: miezite@jzb.jelgava.lv;

Bērnu bibliotēka “Zinītis” (Lielā iela 15) – tālrunis 63029093, e-pasts: zinitis@jzb.jelgava.lv.