Atnāci uz bibliotēku, bet aizmirsi brilles? Nu tā vairs nav problēma! Sadarbībā ar SIA „OC Vision” un SIA „Vision Express Baltija” Jelgavas pilsētas bibliotēka piedāvā bezmaksas lasāmbrilles saviem lasītājiem lasīšanai uz vietas mūsu lasītavā.

Šo brīnišķīgo ideju esam noskatījušies kādā bibliotēkā Bavārijā, Vācijā, un mēs ceram, ka mūsu lasītājiem tā patiks.

Kā tas strādā? No briļļu stenda brīvi paņem tās brilles, kas tev vislabāk der, uzvelc – un lasi! Atļauja nav jāprasa! Pirms došanās prom, lūdzu, notīri brilles ar turpat stendā esošo lupatiņu un noliec atpakaļ vietā, lai brilles labi kalpotu arī pārējiem lasītājiem. Šī akcija norisināsies līdz nākamā gada 15.janvārim un tiks turpināta, ja mūsu lasītājiem šis pakalpojums iepatiksies.

Tāpat arī mūsu sadarbības partneri savos veikalos „Vision Express” un “Optio” Jelgavā, uzrādot Jelgavas pilsētu vai Jelgavas novada bibliotēku lasītāja karti, piedāvā īpašas atlaides jebkurām brillēm, saulesbrillēm vai lēcām.