WebPAC Mobilā versija pielāgota dažādiem viedtālruņu veidiem: gan iPhone, gan Android, gan Windows. Ievadot kataloga adresi (jelgava.biblioteka.lv), notiek automātiska klienta ierīces veida noteikšana. Saskarne pieejama 3 valodās: latviešu, krievu un angļu valodā.

Jebkuram lietotājam pieejama meklēšana katalogā, atlasītās kopas veidošana (meklējumu grozs), ierakstu eksemplāru ziņu informācija (kurā bibliotēkā atrodas grāmata), publiski pieejamo ierakstu anotāciju un hipersaišu izmantošana, sociālo tīklu izmantošana – pastāsti citiem. Jebkurš var izmantot bibliotēkas kontaktinformāciju, hipersaites, sociālo tīklu vietnes, reģistrāciju kataloga jaunumu RSS plūsmai.

Autorizētam lietotājam pieejami savi dati (bibliotēkas konts) : izsniegto izdevumu saraksts, pasūtījumi, rezervējumi, rindas, pagarinājumi, atgādinājumi, e-lasītāja rezervācija. Autorizēts lietotājs var prasīt izsniegtā izdevuma pagarinājumu, rezervēt sev izdevumu vai iestāties rindā uz to, pasūtīt e-grāmatu ar ierīces rezervāciju izmantošanai bibliotēkā.

Autorizācijas datus bibliotēkas lietotājs var iegūt savā bibliotēkā.

Vairāk informācijas visās Jelgavas pilsētas un novada bibliotēkās.

Aicinām visus interesentus izmantot piedāvātās iespējas!

Jelgavas bibliotēku kopkataloga mobilā versija

Bibliotēku katalogs tagad pieejams arī mobilajā versijā: jelgava.biblioteka.lv , to nodrošina bibliotēku informācijas sistēma ALISE. Izmantojot viedtālruni, planšetdatoru vai kādu citu mobilo ierīci, informācija par izdevumiem 62 Jelgavas bibliotēkās kļūst vēl vieglāk un ērtāk pārskatāma.

Autorizācijas datus bibliotēkas lietotājs var iegūt savā bibliotēkā.

Vairāk informācijas visās Jelgavas pilsētas un novada bibliotēkās.

Aicinām visus interesentus izmantot piedāvātās iespējas!

Informāciju sagatavoja:

Zane Osīte