No 1. septembra līdz 31. maijam Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas darba laiks darba dienās būs no pulksten 10.00 līdz 19.00, bet svētdienās – no pulksten 10.00 līdz 17.00. Sestdienās bibliotēka lasītājiem slēgta.

Savukārt sestdienās no pulksten 10.00 līdz 17.00 lasītājus apkalpos Zinātniskās bibliotēkas filiālēs – bibliotēkā “Pārlielupe”, Miezītes bibliotēkā un bērnu bibliotēkā “Zinītis”.

Jāatgādina, ka remontdarbu dēļ lasītājiem uz laiku ir slēgta Zinātniskās bibliotēkas lasītava. Ar jaunāko periodiku var iepazīties bibliotēkas informācijas centrā, bet ierastā jauno grāmatu diena katra mēneša trešajā ceturtdienā pagaidām noris abonementā.

Jāatceras, ka mēneša pēdējā piektdiena ir Spodrības diena un tajā visas bibliotēkas lasītājiem ir slēgtas.

Precīzu informāciju par Zinātniskās bibliotēkas un tās filiālbibliotēku darba laiku skatīt bibliotēkas mājaslapā.