Skolēniem prezentējām Ķekavas novada fonda konkursā „Savam novadam” projekta “Spēles un rotaļas bibliotēkas grāmatu vidē – lasīšanas veicināšanas instruments” (vairāk par projektu šeit) iegūtās galda spēles.

Šoreiz izspēlējām Tik tak BUMM spēli un Scrabble, kas ir populārākā spēle ASV un nu jau visā pasaulē.

Visvairāk bērnus sajūsmināja tieši Tik tak BUMM spēle. Kā atzina Liene: “Man patika šī spēle, jo ir interesanta, liek domāt, atklāt savu gudrību”. Līdzīga atziņa bija arī Loisai: “Man patika, ka ir ātri jāizdomā vārdi, kas ietver izvilkto zilbi un var trenēt galvu”.

Tā kā sanākušie bērni bija dažādu vecumu un ne visi bija savstarpēji pazīstam , tā bija iespēja arī sadraudzēties.

Bērni bija ļoti priecīgi, ka gaidot autobusu un vecākus, varēs kopā ar draugiem uzspēlēt kādu aizraujošu galda spēli!

Šoreiz spēļu turnīrs beidzās plkst. 19.00, kad bibliotēka tika slēgta.

Aicinām bērnus ņemt līdzi draugus un nākt uzspēlēt kādu domāt rosinošu un interesantu galda spēli!

Foto no pasākuma šeit:

Sirsnīgs paldies vecāku grupai un Ķekavas novada fondam par atbalstu!