Jaunais Bibliotēkas jaunumu izdevums sniedz ieskatu Bibliotēkas darbinieku vizītē Tartu Universitātē. Šajā rakstā var iepazīties ar darbinieku gūtajām atziņām par Baltijas valstu Bibliotēku attīstību un darbinieku vērtējumiem par LU Bibliotēku. Savukārt LU Sociālo zinātņu fakultātes bibliotēkas vadītāja Jāņa Kreicberga rakstā “Eiropas Dokumentācijas centru seminārs Briselē”, var uzzināt par semināru un noderīgiem rīkiem, kur iegūt informāciju.

LU Bibliotēka pārstāv Latvijas Universitāti projektā OpenAIRE2020. Jaunumu izdevumā piedāvāts vairāk uzzināt par projektu un tā mērķiem.

Lasiet par to, kā aizvadīta Bibliotēkas nedēļa, kādus gardumus prot pagatavot darbinieki, iepazīstiet Bibliotēkas gada nominantus,  kā arī uzziniet kā šogad tika aizvadīts Muzeju nakts pasākums Bibliotēkā Raiņa bulvārī, kas pulcēja ļoti daudz apmeklētājus.

Izdevums sniedz iespēju ielūkoties arī  Bibliotēkas darbinieku gaitās ārpus darba vietas  sportiskā garā – LU darbinieku sporta spēlēs. Tajā atrodama arī noderīga informāciju par LU e-resursu repozitoriju un praktiskajām nodarbībām. Šoreiz izdevumā ir iespēja iepazīt vienu no LU Bibliotēkas 10 nozaru bibliotēkām – Ķīmijas zinātņu bibliotēku un tās galveno bibliotekāri.

Ieskats LU Bibliotēkas Jaunumu saturā:
•    LU e – resursu repozitorijs
•    Projekts OpenAIRE2020
•    Gūts atbalstu projektam “Minsteres Latviešu centra bibliotēkas krājuma speciālās kolekcijas – nozīmīgs kultūrvēstures izpētes avots”
•    Mācīt un mācīties
•    Starptautiska tikšanās Tartu – bibliotēku un personāla izaugsmei
•    Eiropas Dokumentācijas centru seminārs Briselē
•    Ko par mums domā cienījama profesore un vadoša pētniece Aīda Krūze
•    Ķīmijas zinātņu bibliotēka un tās galvenā bibliotekāre Rita Alkšbirze
•     Bibliotēkas darbinieku debija LU  darbinieku sporta spēlēs
•    LU Bibliotēkā aizvadīta Bibliotēkas nedēļa
•    Muzeju nakts LU Bibliotēkā
•    Aprīlis – talku un ugunsdrošības mēnesis
•    Bibliotēka vasarā
•    Notikumi, kas aizvadīti pēdējos trijos mēnešos

LU Bibliotēkas Jaunumus, aizpildot pieteikuma formu, iespējams saņemt savā e-pastā.

LU Bibliotēkas Jaunumi Nr. 8.

Seko LU Bibliotēkai:

bibliotekalu