2016. gada jūnija izdevumā apkopotas atziņas no Latvijas publisko bibliotēku, akadēmisko un speciālo bibliotēku apaļā galda diskusijām, iekļauti aptaujas rezultāti par valodu mācību piedāvājumu, publicēti raksti par bibliotēku lomu medijpratības apguvē un ārvalstu bibliotēku pieredzi darbā ar bēgļiem. Pieejamas arī nozares terminoloģijas aktualitātes un konsultācijas, bibliotēku nozares profesionālās literatūras jaunumi, informācija par aktuālajiem 2016. gada pēdējā ceturkšņa pasākumiem un citas noderīgas ziņas.

Lasīt “Bibliotēku attīstības centra vēstnesi”

“Bibliotēku attīstības centra vēstnesis” (ISSN 2500-9400) ir Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bibliotēku attīstības centra informatīvs izdevums Latvijas bibliotekāriem. Izdevuma mērķis ir informēt bibliotekārus par Bibliotēku attīstības centra aktualitātēm, kā arī piedāvāt citu bibliotēku ikdienas darbā noderīgu informāciju. Izdevums iznāk kopš 2015. gada (līdz 2015. gadam skat. Bibliotēku konsultatīvā centra informatīvo biļetenu) un ir pieejams elektroniski. Periodiskums: 2–3 reizes gadā.