Grobiņas pilsētas bibliotēkā:
    "Esmu dzejā raudājusi,
    Esmu dzejā smējusies,
    Esmu jūras puķe…".
  2. 30. aprīlī plkst. 16.30 Grobiņas pilsētas bibliotēka organizē Otaņķu pagasta "Upeskrastos" pusgada noslēguma pasākumu, veltītu joku mēnesim –
    "Kam der šodien kautrība,
    Ka tik būtu jautrība".
  3. No 21. – 28. aprīlim Grobiņas pilsētas bibliotēkā literatūras skate "Grāmata – 2007".
No 21. aprīļa līdz 10. maijam Bunkas pagasta, Bunkas pagasta Krotes un Bunkas pagasta Tadaiķu ciema bibliotēkas organizē neklātienes konkursu "Vai pazīsti savu novadu?". Konkursā iekļauti jautājumi pieaugušo un bērnu auditorijām par pagasta vēsturi. Noslēguma pasākums un uzvarētāju apbalvošana notiks Bunkas kultūras namā 10. maijā.

Dunikas pagasta Sikšņu bibliotēkā:
  1. No 21. aprīļa līdz 1. maijam literatūras skate "Bērnu grāmatas – 2007".
  2. No 21. – 25. aprīlim notiks informatīvi pasākumi esošiem un potenciāliem bibliotēkas informācijas tehnoloģiju lietotājiem "Trešais tēva dēls – publiskās bibliotēkas attīstībai".
23. aprīlī Kretingā Latvijas un Lietuvas bibliotēku kopprojekta seminārs "Jaunu lasītāju iesaistīšana". Piedalās Kalētu pagasta, Dunikas pagasta Sikšņu, Nīcas pagasta, Otaņķu pagasta un Bārtas pagasta bibliotēkas. Par darbu kultūras programmas "Lasīšanas veicināšana" 1. posmā "Bērnu žūrija" iepazīstinās Bārtas pagasta bibliotēkas vadītāja Gunta Jansone un 2. posmā "Pirmā tikšanās bibliotēkā" stāstīs Kalētu pagasta bibliotēkas vadītāja Mirdza Liepiņa.

No 21. – 25. aprīlim Kalētu pagasta bibliotēkā informatīvi pasākumi esošiem un potenciāliem bibliotēkas informācijas tehnoloģiju lietotājiem "Trešais tēva dēls mūsu bibliotēkā".

No 21. – 25. aprīlim Vaiņodes pagasta bibliotēkā izstāde "Vaiņodes atspulgi novadpētniecībā". Izstādē izvietoti materiāli par ievērojamākiem vaiņodniekiem  – lauksaimniekiem, skolēniem, sportistiem, u.c.

21. aprīlī Cīravas pagasta bibliotēka aizsāk pasākumu ciklu "Mūsu slavenie novadnieki".  1. pasākums (21. aprīlis – 10. maijs) – Aizputes mākslinieka Visvalda Actiņa gleznu izstāde "Atmiņas par Parīzi". Izstāde veltīta mākslinieka piemiņai.

Informāciju sagatavoja:
Ilga Tālberga