2017. gada 7. jūnijā plkst.17.00 Rīgas Centrālā bibliotēka sadarbībā ar grāmatu apgādu “Jumava” aicina uz Ineses Ziņģītes grāmatas “Aug cilvēks” atvēršanas svētkiem, kas notiks Rīgas Centrālajā bibliotēkā (Rīgā, Brīvības ielā 49/53, 2.stāvā). Veselīga dzīvesveida piekritēja Inese Ziņģīte, kas jau pazīstama visā Latvijā ar ieteikumiem par rāpošanu un norīvēšanos, jauno grāmatu velta jaunajiem vecākiem. To ir vērts izlasīt gan tiem, kuriem jau ir bērni vai pat mazbērni, gan pāriem, kas vēl tikai sapņo par ģimenes pieaugumu.

 

Grāmatas autore Inese Ziņģīte saka: “Būt mammai un tētim ir jūsu lielākais pienākums, bet, mīļie vecāki, pirmkārt, jūs esat vīrietis un sieviete!”

 

Kā pēc bērniņa nākšanas pasaulē izveidot ģimeni, kurā valdītu miers, saticība un līdzsvarotas attiecības? Kā saudzīgi izturēties vienam pret otru, neuztiepjot savas vēlmes, bet tās arī nenoliedzot? Kā izaudzināt mazuli par priecīgu un veselu cilvēku? To visu varēsiet uzzināt, izlasot grāmatu “Aug cilvēks”. Grāmatas atvēršanas svētkos būs iespējams satikt autori Inesi Ziņģīti un visiem kopā arī mazliet pavingrot!

 

Informācija bibliotēkā: 67181018