Reģistrējoties www.tallinncalling.com un uzrakstot īsu eseju par savu ideālo nedēļas nogali Igaunijā, kas veltīta kultūras baudīšanai, dalībniekiem ir iespēja laimēt vienu no trīs ekskluzīvajiem ceļojumiem uz Tallinu, Eiropas kultūras galvaspilsētu 2011. Turklāt Latvijā papildu konkursā Draugiem.lv var iegūt divu dienu kultūras atpūtu Tallinā.

“”Izsalcis pēc kultūras” ir unikāls literatūras projekts, kurā būs gan konkursa uzvarētāji, gan arī meklēsim īstus “literatūras dimantus”. Starptautiskā līmenī mēs šādu projektu īstenojam pirmo reizi un tāpēc ar nepacietību gaidām rezultātus. Mudinot cilvēkus izteikties, mēs vēlamies uzklausīt cilvēku patiesās domas par atpūtu Igaunijā, līdzšinējo personīgo pieredzi un vēlmes nākotnes ceļojumiem,” uzsver Tarmo Mutso, Igaunijas Tūrisma padomes direktors.

Lai piedalītos Tallinncalling.com konkursā, nepieciešams reģistrēties www.tallinncalling.com/essay-competition.html un eseju var iesniegt līdz pat 17. novembrim, savukārt uzvarētājus paziņos 21. novembrī. Turklāt, papildu starptautiskajam konkursam, Latvijā no 28. oktobrim līdz pat 17. novembrim sociālajā portālā Draugiem.lv Tallinn Calling lapā www.draugiem.lv/tallin notiks atsevišķs eseju konkurss, kurā katras nedēļas labākās esejas autors balvā iegūs iespēju doties apskatīt Tallinu un baudīt Igaunijas kultūras pasākumu dažādību.

Tiem, kas piedalīsies konkursā Draugiem.lv, ir dubultas izredzes iegūt kādu no balvām, jo tiks iekļauti arī Tallinncalling.com konkursa cīņā par kādu no trīs galvenajām balvām – ekskluzīvu ceļojumu divām personām uz Tallinu, kurā iekļauta apmešanās kādā no labākajām Tallinas centra vai vecpilsētas viesnīcām uz trīs naktīm, biļetes uz kādu no Igaunijas kultūras pasākumiem pēc pašu izvēles, kā arī transports turp un atpakaļ. Ceļojumam ērtāko laiku varēs izvēlēties periodā no šī gada novembra līdz 2012. gada februārim.

Abiem konkursiem noteikumi ir vienādi – uzrakstīt īsu, līdz 700 zīmju garu eseju, kurā aprakstītas ideālās kultūras brīvdienas Igaunijā, kas var būt gan jau piedzīvotas, gan izdomātas. Nav liegts iesniegt arī vairākas esejas, tādējādi palielinot savas izredzes laimēt.

Tallinn Calling ir tiešsaistes platforma, kurā cilvēki no visas pasaules ar padziļinātu interesi par kultūru var sastapt sev līdzīgi domājošos un dalīties zināšanās par Igaunijas apceļošanu.

Tallinn Calling konkurss: http://www.tallinncalling.com/essay-competition.html

Draugiem.lv konkurss: http://www.draugiem.lv/tallin/api/tallin_calling

Uzzini vairāk par Igauniju: www.visitestonia.com un www.tallinncalling.com

Programmu “Igaunijas kā tūrisma galamērķa popularizēšana” atbalsta Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

 

Papildu informācija:

Tarmo Mutso

Igaunijas Tūrisma padomes direktors

E-pasts: tarmo.mutso@eas.ee,

Tālr.: + 372 6279700

Elīna Kalniņa

Tallina – Eiropas Kultūras galvaspilsēta 2011

sabiedrisko attiecību koordinatore Latvijā

E-pasts: elina.kalnina@ka.lv

Tālr.: +371 22018527