Tikšanā laikā ar aktieri Kasparu Pūci sapratām, cik ļoti pilsētas iedzīvotāji vēlas šādas sarunas. Pēc autora viesošanās Zinātniskajā bibliotēkā būtiski pieauga viņa grāmatas “Pūcesbērns” izsniegums. Grāmatu izlasījuši jau 55 cilvēki un interesentiem joprojām ir jāpierakstās rindā.

Mūsu lasītāji un bibliotēkas apmeklētāji  jautā un raksta, kad būs nākošā tikšanās reize. Lai  uzturētu augstu lasīšanas aktivitāti, nolēmām organizēt tikšanās ciklu ar Latvijas rakstniekiem “Kur piedzimst vārds”, liekot uzsvaru uz vārda mākslu un tās tuvību tautai.

Piedāvāsim Jelgavas iedzīvotājiem un viesiem sarunas ar radošiem un īpašiem cilvēkiem.

• Saruna ar grāmatas “Pieci pirksti” autori Māru Zālīti – 28.februārī 14:00

Grāmata “Pieci pirksti” ir saņēmusi Latvijas Literatūras gada balvu

• Saruna ar grāmatas “Svina garša” autoru Māri Bērziņu – 10.aprīlī 14:00

Latviešu rakstnieks Māris Bērziņš 2015.g. 19.novembrī, svinīgā ceremonijā Lietuvas lielhercogu pilī Viļņā saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu literatūrā, kas piešķirta par romānu „Svina garša”

• Saruna ar grāmatas “Parādu piedzinēji” autoru Aldi Bukšu – 24.aprīlī 14:00

Šis ir Alda Bukša debijas romāns, kurš ienācis latviešu literatūrā ļoti pamanāmi

Tiekamies Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā (Akadēmijas ielā 26) – labo sajūtu vietā!