Piektdien, 9. maijā, Valkas kultūras namā (E. Dārziņa ielā 8) notiks Grāmatu svētki.

Šī gada pavasarī Latvijas Nacionālā bibliotēka kopā ar publiskajām bibliotēkām rīkoja pasākumu ciklu „Latvijas kultūras kanona zīmē”, kas ir projekta „Latvijas kultūras kanona vērtību popularizēšana Latvijas publiskajās bibliotēkās” sastāvdaļa. Projekta mērķis ir veicināt Latvijas kultūras kanona  atpazīstamību un rosināt diskusijas par kultūras vērtībām. No 26. februāra līdz 24. aprīlim visos Latvijas  reģionos – galvenokārt publiskajās bibliotēkās – notika septiņas diskusijas par Latvijas kultūras kanonu. Grāmatu svētki Valkā ir projekta noslēguma pasākums.

Programma

9.30–15.00

Grāmatu komercizstāde. Piedalās izdevniecības: “Zvaigzne ABC”, “Mansards”, “Neputns”, “Jumava”, “Jāņa Rozes grāmatnīca”

10.00