Deviņās kategorijās godalgotas šādas grāmatas un to veidotāji:

I Dzeja

• Toms Treibergs. Drudzis. Mākslinieks – Reinis Pētersons; tipogrāfija “McĀbols poligrāfija”, izdevējs – “Mansards”

II Proza

• Jāns Undusks. Gaidot vārdus. Mākslinieks Zigmunds Lapsa; tipogrāfija – Jelgavas tipogrāfija; izdevējs “Mansards”

III Dokumentālie izdevumi

• Richarda Zarriņa atmiņas. Māksliniece Daiga Brinkmane, Riharda Zariņa zīmējumi un grafikas; tipogrāfija Jelgavas tipogrāfija; izdevējs “Vesta – LK”

IV Grāmatas bērniem

• Juris Zvirgzdiņš. Have a Nice Day! Gandrīz mīlas stāsts. Māksliniece Elīna Brasliņa; tipogrāfija Jelgavas tipogrāfija; izdevējs “Pētergailis”

V Zinātniskās grāmatas

• Zinātniskais redaktors Andris Levāns. Terra Mariana 1186-1888. Mākslinieks Aivars Plotka; tipogrāfija Franco Cosimo Panini apgāds Modenā; izdevējs Latvijas Nacionālā bibliotēka sadarbībā ar Vatikāna Apustulisko bibliotēku

VI Uzziņu literatūra

• Klauss Dīters Ludvigs, Mudīte Smiltēna. Vācu-latviešu frazeoloģijas vārdnīca Māksliniece Baiba Lazdiņa; tipogrāfija “Latgales Druka”, izdevējs LU Akadēmiskais apgāds

VII Mācību grāmatas

• Lauris Gundars. Dramatika jeb racionālā poētika. 2. redakcija. Dizains birojs “H2E”; tipogrāfija Jelgavas tipogrāfija; izdevējs “Darbnīcas”

VIII Mākslas izdevumi

• Margarita Zieda. Andris Freibergs. Mākslinieki Rūta Briede, Artis Briedis; tipogrāfija Jelgavas tipogrāfija; izdevējs “Neputns”

IX Fotoalbumi

• Edvards Steihens. Fotogrāfija/Photography. Māksliniece Anta Pence, tipogrāfija Jelgavas tipogrāfija, izdevēji “Neputns”, LNMM

Balva par mūža ieguldījumu grāmatniecībā piešķirta redaktorei Ligitai Bīberei

Gada mākslinieks Aivars Plotka

Portāla “Delfi” aptaujas uzvarētājs Autoru kolektīvs. Vispusīgās fiziskās sagatavotības trenera rokasgrāmata. Dizains Rihards Delvers, ilustrācijas – Ilze Dambe, Signe Holendere; tipogrāfija “PNB Print”; izdevējs “DUE”, Latvijas Treneru tālākizglītības centrs

Nominētās grāmatas vēl apskatāmas Rīgas Centrālajā bibliotēkā līdz 27.aprīlim, pēc tam tās filiālēs, bet Latvijas Nacionālās bibliotēkas M stāva Jāņa Pāvila lasītavā līdz pat nākamā gada aprīlim.

Liels paldies visiem konkursa un latviešu grāmatu mākslas atbalstītājiem: Kultūras ministrijai, Kultūrkapitāla fondam, Jelgavas tipogrāfijai, “Arctic Paper Baltic States” un sadarbības partneriem Latvijas Nacionālajai bibliotēkai un Latvijas Piļu un muižu asociācijai, kā arī informatīvajiem draugiem  portālam “Delfi” un radio “NABA”.