2019. gada 11. maijā plkst. 13.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrā (7. stāvā) notiks šī gada noslēdzošā “Ģimeņu sestdiena”. Aicinām uz bērnu vokālā ansambļa “Bebe” māmiņdienas koncertu un radošo darbnīcu kopā ar slovēņu rakstnieci, grāmatas “Uzvāri man pasaciņu!” autori Majdu Korenu (Majda Koren). Ieeja bez maksas.

Ikkatrā ģimenē ir svētki, kad visi vēlas būt kopā un izbaudīt tos, jo maziem mirkļiem ir liela nozīme. Māmiņdiena ir īpaša, tādēļ Ģimeņu sestdienā aicinām apmeklēt bērnu vokālās grupas “Bebe” koncertu, kuru sagatavojusi skolotāja Laura Auniņa. Bet lai diena izdotos vēl īpašāka, kopā ar slovēņu rakstnieci Majdu Korenu darbosimies radošajā darbnīcā. Madja ir absolvējusi Ļubļanas Universitātes Pedagoģijas fakultāti un šobrīd ir sākumskolas skolotāja, bet atrod laiku arī rakstīšanai. Grāmata bērniem “Uzvāri man pasaciņu” ir viena no grāmatām, kura iekļauta izdevniecības “Liels un mazs” lasītveicināšanas programmā “Mūsu mazā bibliotēka”.

Papildu informācija:

Ilze Marga

Bērnu literatūras centra galvenā bibliotekāre

Latvijas Nacionālā bibliotēka

Tālr.: 67716040, 67716041