2019. gada 13. aprīlī plkst. 13.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrā (7. stāvā) ielūdzam uz Agneses Vanagas grāmatas “Plastmasas huligāni” atklāšanas svētkiem. Ieeja bez maksas.

Esam jau sagaidījuši pavasari, kad siltais laiks vilina doties dabā un baudīt brīdi, kad viss mostas, plaukst un vītero. Un ir īstais brīdis, kad nepieciešams atcerēties par svarīgām lietām saistībā ar to. Jaunais Agneses Vanagas stāsts bērniem “Plastmasas huligāns” jautrā veidā vērš uzmanību uz būtiskām lietām, aicina ieviest jaunus ieradumus, kas labvēlīgi ietekmētu mūsu apkārtējo pasauli.

Tikšanās reizē iepazīsimies ar jauno grāmatu, tās autori Agnesi Vanagu un mākslinieci Līvu Ozolu, grāmatas izdevējiem no Jāņa Rozes apgāda, aicināsim piedalīties konkursā. Būs iespējams saņemt autogrāfus.

Papildu informācija:

Ilze Marga

Bērnu literatūras centra galvenā bibliotekāre

Latvijas Nacionālā bibliotēka

Tālr.: :67716040, 67716041