Ekspozīcijā skatāmas 60 mākslinieciski un saturiski vērtīgākās Latvijā izdotās grāmatas laika posmā no 1993. gada, veidojot patiesi krāšņu lasītāju atzītu kolekciju no grāmatu mākslas konkursa “Zelta ābele” izvirzītajām laureātēm.

Izstādes ideja tika smelta tautas parunā “Neskati grāmatu pēc tās vāka”, kura vienmēr izraisa diskusijas – viens tam piekrīt, cits apstrīd, turpretī Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā ir pārliecināti – jebkurai grāmatai svarīgs ir labs saturs, taču būtisks ir arī mākslinieciskais noformējums, lai šo iespieddarbu varētu lasīt ar patiesu baudu.

Izstāde apskatāma JZB nozaru abonementā līdz maija beigām bibliotēkas darba laikā.

Aicinām sekot līdzi informācijai arī par pārējiem Bibliotēku nedēļas pasākumiem pilsētā!