Par ilgstošu un nozīmīgu profesionālo ieguldījumu balvu “Baltais zvirbulis” pirmdien saņēma Rīgas Kultūras un tautas mākslas centra “Mazā ģilde” senioru kora “Sudrabotā gaisma” vadītāja Valija Ezeriņa, Rīgas tautas deju kolektīvu virsvadītāja Ingrīda Edīte Saulīte, Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Rīgas Kultūras un atpūtas centra “Imanta” glezniecības studijas “Umbra” vadītāja Māra Zītare un VEF Kultūras pils skaņu operators Ēriks Kalniņš.

Nominācijā “Rīgas pilsētas pašvaldības kultūras centra darbinieks” par VEF Kultūras pils pasākumu un norišu mākslinieciskā noformējuma radošiem risinājumiem balvu saņēma VEF Kultūras pils māksliniece, scenogrāfe Rita Missūne.

Par iniciatīvu jaunas darba formas – grāmatu maiņas punktu ieviešanā Rīgas Centrālās bibliotēkas darbībā – nominācijā “Rīgas pilsētas pašvaldības bibliotēkas darbinieks” balvu saņēma Rīgas Centrālās bibliotēkas Bibliotēku dienesta galvenā bibliotekāre Māra Grigorevska.

Savukārt nominācijā “Rīgas pilsētas pašvaldības amatiermākslas kolektīva vadītājs” balvu piešķīra Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības koncertorganizācijas “Ave Sol” jauniešu kora “Kamēr…” vokālajai pedagoģei Ainai Bajārei un vokālajam pedagogam Ansim Saukam, Rīgas Latviešu biedrības kamerkora “Austrums” un jauktā kora mākslinieciskajam vadītājam Ārijam Šķepastam, VEF Kultūras pils Tautas deju ansambļa “Rotaļa” mākslinieciskajam vadītājam Gintam Baumanim, Rīgas Kultūras un tautas mākslas centra “Ritums” folkloras kopas “Grodi” vadītājam Andrim Kapustam un Rīgas Kultūras un tautas mākslas centra “Mazā ģilde” Tautas deju ansambļa “Līgo” mākslinieciskajam vadītājam Jānim Purviņam.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta vērtēšanas komisija nominācijā “Rīgas pilsētas pašvaldības mūzikas un mākslas skolu darbinieks” apbalvoja Latgales priekšpilsētas mūzikas skolas pedagoģi Violetu Karpovu un Rīgas 3.mūzikas skolas pedagogu Ēriku Berzinski.

Nominācijā “Sadarbības projekts” balvu saņēma Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Kultūras pārvaldes Pilsētas svētku noformējuma nodaļas vadītājs Guntars Kambars, biedrība “TDA Katvari” (projekta vadītājs Edžus Arums), Torņakalna latviešu biedrība (projekta vadītāja Signe Sniedze) un SIA “Ideju institūts” (direktors Guntis Ērglis). Šajā nominācijā par nozīmīgu darbību kultūras starptautiskās aprites veicināšanā 2010.gadā balvu saņēma Kazahstānas vēstniecība un nodibinājums “Baha mūzikas fonds” (valdes priekšsēdētāja Aina Kalnciema).