Mazo sadarbības projektu konkursā projektu pieteikumus kā projektu vadītāji iesniedza 7 Latvijas kultūras organizācijas, no kurām atbalstīti tika 2 projekti:

• Nodibinājuma “Rīga 2014” projekts “Baltic Light Chain” (193,433,72 eiro)

• Jauno mediju kultūras centra RIX-C projekts “Renewable Futures” (199,980,00 eiro)

Savukārt Liepājas Universitāte būs partneris Jauno mediju kultūras centra RIX-C vadītajā projektā.

Kopā tika iesniegti 476 mazo projektu pieteikumi, no kuriem atbalsts tika piešķirts 64 projektiem.

Lielo sadarbības projektu konkursā projektu pieteikumu kā projekta vadītājs iesniedza 1 organizācija, taču atbalstu nesaņēma.

Kā projektu partneri lielo sadarbības projektu konkursā piedalīsies 4 organizācijas:

• Latvijas Jaunā teātra institūts Starptautiskā Londonas teātra festivāla vadītajā projektā “Urban Heat” (980,864,47 eiro)

• Latvijas Jaunā teātra institūts Beļģijas teātra “Kaaitheater” vadītā projektā “IMAGINE 2020 (2.0) – Art, ecology&possible futures” (2,000,000,00 eiro)

• Latvijas Mākslas akadēmija Norvēģijas organizācijas “Eiropas Mākslas Institūtu līga” vadītā projektā “NE © XT Accelerator” (1,027,114,41 eiro)

• ISSP Portugāles organizācijas “Procurarte associacao Cultural e Social” vadītā projektā “Flaneur- New urban narratives” (541,097,00 eiro)

Kopā tika iesniegti 127 lielo projektu pieteikumi, no kuriem atbalsts tika piešķirts 16 projektiem.

Konkursa rezultāti

Eiropas sadarbības projektu konkurss atbalsta starptautiska mēroga sadarbības projektu īstenošanu, kas stiprina kultūras un radošo nozaru darbinieku kompetences. Nākamais Eiropas sadarbības projektu iesniegšanas termiņš gaidāms š.g. 1. oktobrī.

Radošās Eiropas birojs sniedz konsultācijas projektu iesniedzējiem.

Radošās Eiropas birojs
Antonijas iela 9, Rīga