2016. gada 21. decembrī apritēja 100 gadu izcilajai Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) darbiniecei, bibliogrāfei un Letonikas vadītājai Olgai Pūcei (1916–2003). Viņas vadībā par vienu no LNB pamatvirzieniem kļuva retrospektīvā bibliogrāfija, šī darba nepārtrauktību apliecina dzejnieku Ojāra Vācieša, Aleksandra Čaka, Imanta Ziedoņa biobibliogrāfijas; patlaban sagatavošanā ir Knuta Skujenieka personālais bibliogrāfiskais rādītājs. Atceroties Olgu Pūci simtgadē, trešdien, 11. janvārī, plkst. 15.00 LNB Letonikas un Baltijas centrs aicina piedalīties ekspertu diskusijā par bibliogrāfisko darbu mūsdienās un tā attīstības perspektīvām, dalīties savā pieredzē un pārdomās. Ekspertu skaitā — ilggadējās LNB darbinieces Māra Izvestnija un Agra Turlaja, bibliogrāfiskā darba teorētiķes Baiba Mūze un Līga Krūmiņa, Latvijas Universitātes Akadēmiskās bibliotēkas bibliogrāfe Dagnija Ivbule un citi šī darba profesionāļi.

Papildinformācija