Kad 2019. gada 7. janvārī pie pašvaldību publisko bibliotēku lasītājiem devās jaunais pakalpojums – 3td e-GRĀMATU bibliotēka, – tajā bija pieejamas 114 latviešu autoru e-grāmatas, kuras lasītājiem nodrošināja apgāds Zvaigzne ABC, Tieto Latvia un Kultūras informācijas sistēmu centrs (KISC). Sagaidot pirmo dzimšanas dienu, 3td e-GRĀMATU bibliotēkā ir vairāk nekā 300 latviešu un ārzemju autoru sarakstītās e-grāmatas, kuras līdzās apgādam “Zvaigzne ABC” piedāvā apgāds “Mansards” un izdevniecība “Prometejs”.

Kā šim pakalpojumam ir veicies gada laikā? Kuros Latvijas reģionos ir aktīvākie 3td.lv lietotāji? Kāds ir autores Lindas Nemieras viedoklis par darbu pieejamību e-formātā attālināti? Ko saka lasītāja Līva Alksne par e-grāmatu lasīšanu? Ar kādiem izaicinājumiem ir saskāries platformas izstrādātājs Tieto Latvia? Kuras ir neparastākās vietas, ko apmeklējusi projekta vēstnese Olga Kronberga? Kādus mērķus projekta tālākai attīstībai vēlas izvirzīt 3td e-GRĀMATU bibliotēkas nodrošinātājs KISC?

Šie ir tikai daži no jautājumiem, uz kuriem gūsim atbildes diskusijā “Iemesli lasīt vairāk: ieskats 3td e-GRĀMATU bibliotēkas pirmajā darbības gadā”, kas norisināsies 2020. gada 9. janvārī plkst.17.00 Rīgas Centrālās bibliotēkas telpās Brīvības ielā 49/53 (2. stāvā). Pasākumā gaidīts ir ikviens lasītājs – gan tie, kuri jau lieto 3td.lv, gan arī tie, kuri vēlas gūt iedvesmu, lai sāktu izmantot Latvijas mērogā unikālu projektu.